Apie mus

Norėjome sukurti produktą, kuris būtų naudingas, paliktų gerus įspūdžius ir leistų patirti teigiamas emocijas. Ieškojome įkvėpimo ir analizavome įvairius esamus produktus, kol galiausiai gimė idėja sukurti įsimintinų akimirkų albumą poroms!

Mes tikime, jog šis albumas yra puiki galimybė atitrūkti nuo kasdieninės rutinos, atgaivinti išblėsusi arba pastūmėti giliai viduje esantį norą veikti, kurti ir tuo pačiu metu visa tai įamžinti. Užduotys knygoje nėra paremtos tik veikla, kuria poros užsiima kiekvieną dieną. Kai kurios gali trukti vos pusę valandos, o kitos užims ir visą dieną, bet įspūdžiai ir prisiminimai išliks ilgam.

Manome, jog kiekvienos poros santykius galima sustiprinti netikėtomis ir impulsyviomis veiklomis. Ne visi nuotykiai turi būti ekstremalūs ar reikalaujantys pasiruošimo. Atsitiktiniai ir neplanuoti nuotykiai taip pat gali sukurti tūkstančius prisiminimų, o įamžinę juos visados galėsite prisiminti praleistą laiką kartu. Nesvarbu, ar tai būtų tiesiog apsilankymas mažame restorane, kurį visada aplenkdavote, ar iškyla gamtoje, apie kurią net nepagalvojote. Tik nebijokite pasijuokti iš savęs, džiaukitės akimirkomis ir leiskitės kurti naujus prisiminimus kartu!